neljapäev, 21. september 2017

Turistid


Saame enne praktikat korralikult lebotada ja paneme korralikult turisti. 
Üks päev käisime rannas, selleks sõitsime Cascai linna. Seal on üli mõnusad liivased rannad. Vesi oli küll jääkülm aga korra sai isegi sisse mindud ja päike küttis ikka korralikult. Nii mõndedki meist olid täiesti ära põlenud. Rannas veetsime praktiliselt kogu päeva. Õhtul tegime ühikas süüa ja jõime ühe euroseid veine. Siin osad veinid on reaalselt nii odavad. Portugali kohalikud veinid, enamasti 12,5 kraadi ja maitsvad ka veel. Eile käisime Lissaboni ocenariumis. Pilet maksis 16 euri ja sai vaadata veealust maailma nii palju kui tahad. Üsna lahe oli vaadata kalu, näiteks ka haisid ja minu lemmikuid - meduuse. Nad olid nii kaunid ja ujusid nii elegantselt. Kindlasti on see üks põnev koht mida Lissabonis külastada. Sealt samast kõrval läksid need väiksed kabiinikesed(nagu suusareisidel need asjandused mis sind mäest üles viivad) üle mere ja päris kõrgelt. Üheotsa pilet maksis 3.95 eurot ja sai nautida imelist vaadet nii merele kui linnale. Ütlen ausalt, et see oli päris hirmus tegelt. Minul, kes midagi ei karda võttis ikka südame pekslema küll kui see kabiin rappus ja kõikus. See oli siiski seda väärt ka. Õhtul tahtsime Feirda de Ladrale minna, ehk turule, aga see oli juba kinni kui sinna jõudsime. 
Täna oli meil koolis esimene kohtumine Erasmuse grupiga. Räägiti ära praktika asukohtad, anti juhendaja kontaktid ja räägiti tähtsam ära. Meie Dianaga hakkame praktikal käima kuskil erahaiglas kus on vähiravi, kirurgia osakond jne. Tundub põnev igaljuhul. Pidi olema üks maailma parimaid haiglaid. Asub see kodust tunni kaugusel ühistranspordiga. Homme on kohtumine juhendajaga ja siis juba asume teisipäeval praktikale. 

Täna veetsime terve päeva Colombia ostukeskuses shoppates. Ostsin endale korralikult suurt 2 kotitäit asju, enamik siiski Primarkist ja oeh, seal olid olemas kõik poed millest Eestis puudust tunnen. Raha kulus ka vähe võrreldes sellega mis ma endale kõik kokku ostsin. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Eduardo VII park ja Cristo Rei

Täna käisime üle pika aja jälle Lissaboni avastamas. Kõigepealt läksime Eduardo VII parki, kõik olid seal enne pilte teinud ja siis tahtsime...